INVL Logo

„INVL Baltic Farmland“ grynasis pelnas per tris...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ pajamos per šių metų tris ketvirčius siekė 481 tūkst. eurų, o grynasis pelnas buvo 290 tūkst. eurų. Lyginant su praėjusių..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ per pirmąjį pusmetį gavo 203...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ pajamos per šių metų pirmąjį pusmetį siekė 320 tūkst. eurų, o grynasis pelnas buvo 203 tūkst. eurų. Lyginant su praėjusių..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ per pirmąjį ketvirtį gavo 106...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ pajamos per šių metų pirmąjį ketvirtį siekė 160 tūkst. eurų, o grynasis pelnas buvo 106 tūkst. eurų. Lyginant su praėjusių..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ už 2020 metus išmokės 484...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ akcininkams už 2020 m. bus išmokėta 484 tūkst. eurų dividendų, vienai akcijai skiriant 0,15 euro. Toks sprendimas priimtas šiandien, balandžio..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ per 2020 metus uždirbo 895...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovė „INVL Baltic Farmland“ per 2020 metus gavo 649 tūkst. eurų pajamų, o audituotas grynasis pelnas siekė 895 tūkst. eurų. Lyginant su 2019 metais,..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ grynasis pelnas per tris...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovė „INVL Baltic Farmland“ per šių metų tris ketvirčius gavo 460 tūkst. eurų pajamų, o jos konsoliduotas grynasis pelnas siekė 267 tūkst. eurų. Lyginant..

Daugiau

Pritarta dėl sutarties tarp „INVL Baltic Farmland“ ir...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ ir bendrovės – žemės savininkės pratęs paprastąją turto administravimo sutartį su UAB „INVL Farmland Management“, kuri administruoja bendrovių valdomus sklypus,..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ grynasis pelnas per pirmąjį...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovė „INVL Baltic Farmland“ per šių metų pirmąjį pusmetį uždirbo 307 tūkst. eurų pajamų, o jos grynasis pelnas siekė 165 tūkst. eurų. Bendrovės pajamos,..

Daugiau

„INVL Baltic Farmland“ per pirmąjį ketvirtį gavo 69...

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ pajamos per šių metų pirmąjį ketvirtį siekė 153 tūkst. eurų, o grynasis pelnas buvo 69 tūkst. eurų. Lyginant su praėjusių..

Daugiau